Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s internetom na PC

Dobrý deň,
chcel by som sa opýtať, či mi neviete poradiť.
Kúpil som nový počítač, napojil ho cez kábel do routeru, a mám strašne pomalé pripojenie.. Proste mi ide asi o 60-90% pomalšie ako na mojom starom notebooku čo som bol pripojený na wifi
Pri meraní:

PING
47 ms
DOWNLOAD
9.49 Mbps
UPLOAD
4.86 Mbp

Podívej se do smlouvy. Určitě je tam nějaká agregace. Např 1:10. To znamená, že máte rychlost společnou a pokud někdo z těch lidí zrovna stahuje, tak se rychlost dělí mezi vás. Zkus to třeba brzy ráno nebo v noci a uvidíš, že to bude rychlejší.