Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blbne DVD Romka

Dobrý den blbne mi vypalovačka v notebooku.Když vložím DVD tak se točí po 1 aš 2 minutách se zastaví.Ashampoo Burning Studio 6 FREE hlási vlošte disk.Bootovat windows funguje.Čím to muže být.

zober dalsi z krabice

A over si ci tvoja mechanika podporuje dany disk (tajna mechanika, tajny disk, neni to jedno).
Mohol aj odist jeden laser (pre DVD je iny laser jak pre CD), ale skor mas vadne medium, robi ich cinan, skus ine mediu, inu krabicu, iny obchod, inu znacku, proste ine.
Este sa da pozret si na webe vyrobcu ci neni novsi firmware pre mechaniku. Ale to radsej ty nerob.

Tak jsem zde spět.CD-Romku jsem z notebooku vytáhl.Zapl notebook bez ní,pak jsem ho vypl zasunul CD-Romku zpět zapl notebook a funguje jak má.CHtěl jsem nabootovat ESET SysRescue,ale po restartu mi naskočil Eset potvrdil jsem ho,a naskočila hláška : unable to boot please use a kernel appropriate for your cpu.Poradte co toje a jakto opravit.