Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC do 15 000.

Zdravím, sháním počítač multimediální a taky výhradně na hry rád bych chtěl názor někoho zkušenějšího na tento kompa podle této stránky. (operační systém mám)| https://www.cena-vykon.cz/2016/05/31/nejlepsi-poci tac-do-15-000-kc/ | nebo tento |http://www.nejlevnejsi-pc.cz/product.php?id_produc t=162|nebo taky tento ale to asi není ten správný |https://www.alza.cz/lenovo-ideacentre-300-20ish?dq =4209548&catid=18848818| každopádně nebudu Vám tu dávat víc linku, prosím napište který jestli je z těch tří dobrý tip. Popřípadě doporučit nějaký jiný. Vážím si každého příspěvku. Děkuji předem :-):-D

Za 15k to nebrat. Jednak to moc herní nebude a v herním komplu disk 120GB je dobrá sranda. Tam nedáš se systémem a trochou softu už ani GTA 5. Vyber tady na poradně sestavu od M-POLa a nebádej nad sestavenými zmetky. To Lenovo se už tváří lépe.

Mno, mám PC za 18k, je teda fakt, že převážně z použitejch komponentů od kámoše, jinak by stál tak 22-23k (kupoval jsem koncem října) a monitor už jsem měl koupenej z dřívějška, ten mě stál 8k, nicméně na dnešní hry ve full hd skvělý. Xeon 1241v3 a RX 480 4GB. Takže úplně nevim jak herní PC za 35 000 může bejt nic moc, asi jde o to, co považuješ za "nic moc" :-D

Pro tazatele: jde o to, jaký hry chceš hrát, pokud chceš třeba CS:GO, War Thunder nebo něco relativně míň náročnýho, na PC za 15 000 to rozjedeš v pohodě. Pokud chceš hrát nejnovější hry na plný detaily, tak samozřejmě narazíš.

// Jsem slepej, každopádně platí to, co jsem napsal...