Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obmedzený internet

Dobrý deň,
dneska som tu mal chybu, že mám obmedzenú rýchlosť v pc, avšak už som to vtedy nejak opravil a zrušil som tu obmedzenú rýchlosť, ale teraz je to tu zasa.. nechápem prečo mi to neide..

4anzmj12p

režim 10mbit:
ovladač síťovky ve tvém pc se přes ten kabel nedomluví s routerem.
ne jiný notebuk, ale tento krám. takže jiný kabel jsi zkoušel?

abychom si rozumněli: když kabel není po ruce, je skoro zbytečné chodit do krámu pro jiný jen kvůli vyzkoušení. lepší bude tam zajít a pro 100mbit router vzít pci síťovku s broukem 8139.

jestli nejde o originální instalaci systému s ovladači od výrobce, ale o vlastní samoadminskou instalaci nebo upgrade z jiného systému, tak může být problém v chybějícím ovladači.