Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikácia-data

Dobrý deň

Hľadám nejakú aplikáciu na wifi zdielanie dat,ak spravím hotspot tak tým čo tam budú pripojený aby išlo iba používanie messanger alebo len aplikácie na ktorých to potvrdim pôjdu data

Trošku uvažuj...ako chceš niekomu obmedzovať nejaké aplikácie, ktoré si on spustí na svojom mobile? Tvoj hotspot v mobile ani len netuší aké požiadavky od akej aplikácie z nejakého iného mobilu idú cez neho... Na PC je to iné, tam by si to možno dokázal...