Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo A328

Zdravím, potřebuji poradit,.. Mám telefon Lenovo A328 ale kromě obrázků se mi nic neukládá na kartu. Už jsem z toho úplně nešťastná :( když jdu na aplikaci tak tam ani nemám nabídku, že bych to mohla přesunout. Nejde to u žádné aplikace. Nevíte někdo co s tím? Předem moc děkuji za případnou odpověď

Bez rootu. LG L90.
Mám pocit, že ten přesun aplikací zakázali až v Lollipopu.

Edit:
No dobře, nejdou přesunout všechny, ale valná část přesunout lze, zvláště ty, co zabírají hodně místa. Přesunovací tlačítko není aktivní u maloobjemových aplikací, u her (desítky MB) to jde.

To je neaktuální,starý článek. Pravda je,že u nových verzí Androidu moc aplikací na SD nenainstaluješ,no skoro žádné a mrvit k vůli tomu telefon,je blbost. Trend je,nekupovat šunty,ale telefony s velkým vnitřním úložištěm (32GB nebo 64GB) Kdo šetří,má smůlu.Pokud to nějakým způsobem tazatelka sesmolí,tak rychlost aplikací z karty bude pomalá,hry nehratelné. Takový je trend Google.

Instalace a přesun aplikací na externí SD kartu není novějším operačním systémem Android podporováno. Interní paměť telefonu je mnohem rychlejší, než SD karty. Díky tomu je telefon rychlejší, svižnější a aplikace jsou stabilnější. V případě, že máš v telefonu málo místa, přesuň na SD kartu pouze některá svá data a fotografie.