Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy pc blbne

Dobry den prosim o radu novy pc uplne blbne jede jeden den probehnou aktualizace a ted uplne blbne pri startu pc se sekne v nahravani windows pak restartnu a restartuje se sam furt dokola kazdych 4sekund ... Nechapu stimhle se setkavam prvne prosim o radu.
Prikladam i obrazek jak to mam zapojene.

PC:
SSD : Kingston SSDNow V300 120GB 7mm
CPU: Intel Pentium G4560
Pamet: Kingston 8GB DDR4 2133MHz CL14 HyperX Fury Black Series
Zakl. deska : GIGABYTE B250M-DS3H
Zdroj : Corsair VS450

Skus len jednu ram a nanovo cistu instalaciu Win. A ked nic tak potom len druhu. Alebo aspon memtest86+ nabootovat a nechat to 3hodiny.
Mozno aj updatnut BIOS (rucne viz web vyrobcu dosky) a potom load defaults a save&exit. A nanovo Win.
Instalacku Win mas odkial? Ak neni priamo od MS tak pouzi nejaky original, pripadne stiahni to znova od MS a trebars aj na iny USB stick nech to je urcite bezchyby, ale myslim ze Win instalator checkuje CRC takze to by hlasil.

Alebo zakaz update ovladacov, resp. rob updaty postupne, aby si zistil ktory to sposobuje.

Ked nabootojes z instalacky tak tam mas moznosti na opravu, skus nudzovy rezim, tiez sa restartuje? Alebo poslednu konfiguraciu. Alebo obnovit posledny bod obnoveni. Apod.

P.S. na test by som skusil nejaky iny HDD ci to bdue stejne...