Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po blue screenu neunfuje připojení k internetu.

Dobrý den, včera mi crashnul z ničeho nic počítač (blue screen) po restartování mi nefunguje připojení k síti. PCIe controller je funkční, dokonce i wifi adaptér, ale prostě za žádnou cenu mě to nechce připojit k internetu (wifi píše připojeno-bez internetu) ethernet je zapojený také, ale píše bez připojení k internetu. Děkuji za jakoukoliv radu.

Obnov firewall do výrobného nastavenia, ak máš iba Windowsácky. (Za šmejdy zo strany tretích výrobcov nacpatých v OS si môžeš sám)

Skontroluj DNS.

Preinštaluj ovládač sieťovky,

Obnov OS z image systémového oddielu, určite si robíš "bitovky", ako správny IT userák, ktorý ukončil dochádzku ZDŠ aspoň do šiesteho ročníka.

je dobré si zobrazit, co ti smrt psala, viz: nirsoft bsod viewer

pak se dá v příkazovém řádku vypsat současné nastavení sítě:

ipconfig -all

ve správci zařízení zkontrolovat viditelnost obou síťovek.

a existuje oprava systému v cmd.exe:

sfc /scannow

nepsal jsi jak nový je ten systém (týden?), kdo ti nainstaloval ovladače a v jakém pořadí.