Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proč se sekají HD videa na internetu i s vysokorychlostním internetem?

Mám rozlišení počítače 720p a vysokorychlostní internet 20 Mbit/s, většinou mi ale běží kolem 30 Mbit/s. Proto přehrávám videa na internetu nejčastěji v kvalitě 720p. Často (ne vždy) se ale stává, že se prostě sekají, nenačítají nebo tak. I během tohoto problému si občas změřím rychlost a když se drží kolem těch 20, nechápu, proč nejde to video. Místo videa když stahuju, mám normálně 700 MB za 4 minuty doma. Systém, prohlížeč i přehrávač /zásuvný modul mám stále aktuální. Poradí mi někdo?

Nejsem žádnej ajťák a víc než polovině věcí, co se mě tady ptáte, nerozumím. Volné paměti mám v počítači víc než dost, asi dvě třetiny. Vím akorát, že mám RAM 8GB a modré rychlo-USB, na další podrobnosti nejsem schopen odpovědět. Problém se vyskytuje občas na youtube, tam jsem přihlášenej, a téměř vždy na streamu, bez registrace. Ale když byl počítač úplně novej, i HD-čka byly v pohodě vždy a všude. Normálně pravidelně defragmentuju a používám CCleaner, jestli to s tím nějak souvisí...