Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Error 1603 pri instalaci AMD drivers

Mas v tych Windows nainstalene net frameworky? Jake? Ak nemas nainstaluj.
Updatoval si teda Windows kompletne, v ovl.panely- windows update pise ze ziadne nove aktualizacie?
Jaky Windows?
Odkial mas tie ovladace a preco si myslis ze potrebujes prave tie?
Antiviry si teda uz vsetky odinstalil a restart?

Frameworky mám snad už všechny ( jak 32bit tak 64bit ) jaké přesně ti ted nepovim už lezim , Windows plně aktualizován ( píše ze je aktuální ) jedna se o W7 Pro x64. Ovladače pochopitelně staženy ze stránek AMD, jinou distribuci driveru ani neznám. AntiVir jsem sice neodinstaloval ( nechapu proč bych dělal takovou blbost ) ale zkoušel jsem ho dočasně vypnout bez úspěchu. Pokoušel jsem driver instalovat i v nouzovým režimu, též bez úspěchu . A proč potřebují právě ty ? No snad po me nechces abych na AMD grafiku instaloval ovladač pro Nvidii

Pro tvůj klid jsem odinstaloval antivir ale problém přetrvává , AMD RX 460. Btw.: Potřebné frameworky se instalují zároveň s ovladači .

A neboj, vim které ovladače stahovat .
Utilitku pro odinstalaci ovladačů ( od AMD ) jsem též zkoušel, nepomohlo
Chipset je nainstalován a aktuální.

Tak mas asi rozdrbany windows, nainstaluj Win nacisto. Alebo tahas nieco pre blby OS.
(inac tie framewroky a C++ kniznice mozu byt problem, neviem co tam uz mas, a co nemas, mozes dat screenshot niekam z ovl.panely-software). Moze byt ale problem aj v rozdrbanych win registry a podobne, problemom s filesystemom, apod.