Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseknutí + zvuk

Dobrý den, mám nový pc jde o sestavu:
procesor:Intel i5 6500
8 GB ram DDR 3 1333Mhz
deska:GIGABYTE B150-HD3 DDR3
Win 7 Professional

Vždy při sledovaní filmů, YT a pod. (nejen online ale i v pc) se to po nějaké době, něčekaně zasekne a hučí neurčitý zvuk s repráku. PC vůbec nereaguje ani myš se nehýbe. Při mačkání tlačítka restart to nereaguje ani na tlačítko vypnout. Pomůže jen tvrdé vypnutí. Myslel jsem si že je to vadným HDD a ten jsem zkontroloval v HD tune a je zcela v pořádku.

Předem děkuji za rady.

Vadnym HDD to urcite neni.

Nejaky problem/nestabilita v HW, moze byt sposobeny zakl.doskou, alebo inym HW na nej, blbym kontaktom niekde (terbars patica CPU apod), nahovno kondenzatormi, zdrojom, apod.
Moze to byt aj nainstalenymi nespravnymi ovladacmi, ale to by fungoval reset. Ak nejde reset tak to je na milion % HW problem doska/zdroj apod.
Updatnut BIOS dosky preistotu, a rozmyslat ze co kto robil s PC v dobe ked to zacalo blbnut.
P.S. do BIOSu load defaults a save&exit. Pripadne mozes skusit vypnut C-States v CPU sekcii, ak to pomoze tak su naprd kondenzatory alebo doska ako taka (menice nahovno navrhnute vyrobcom apod)

Vadna RAM by neznefunkcnila reset si myslim, resp. je to nepravdepodobne. Ked nejde reset tak to je asi chipset v stave catastrofic error, intel ma na to aj pin vystup :-D Ak je nejaky HW problem. Su to cinske sracky tak si na to robia uz aj vystup pin.
Ale memtest86+ nech si tam samozrejme spusti, alebo aj skusit RAM po jednej v roznych slotoch