Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bluetooth v notebooku.

Dobrý deň mám starší notebook toshiba satelite c660 a potreboval bi som vedieť či je v ňom bluetoot už od výroby a ako sa aktivuje, alebo sa tam dá nainštalovať nejaký program čo ho nahradí.Alebo sa to musí riešiť usb adaptérom.

...funkce jako regulace hlasitosti nebo zapínání bezdrátových adaptérů se proto ovládají pouze prostřednictví Fn zkratek.

Takže kombinace kláves Fn+klávesy pro aktivaci BT. Může se stát, že klávesa bude ovládat BT i WiFi, pak je potřeba například 2x stisknout pro aktivaci obou adaptérů. Mělo by se to zobrazit na obrazovce, pokud máš (je-li potřeba) nainstalovanou utilitu pro ovládání funkčních kláves.
EDIT: koukal jsem na tu klávesnici, měla by to být kombinace Fn+F8