Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno hromadný youtube converter

zdravím, používam www.youtube-mp3.org ktorý zrejme každý pozná, neviete o necom čo ale dokáže stiahnuť aj tisíc pesničiek naraz, jako tisíc osobitných súborov a tak logicky aby to stahovalo postupne jedno za druhým ale tak vlastne abych proste dal odkaz na youtube playlist a jedním klikntím začalo stahovať všetkých tisíc songov? docela to stahovať po jednom je pracné, a trvá to aj celý deň. Hladal som už nejaké na internetu ale všetky chcely že kúpte premium ak chcete stiahnuť viac ako 3 naraz.

loading...

jooo tak to by mě taky dost zajímalo..mam na youtube uz od roku 2000 cca přes 10 tis pisnicek, a stahovat to jednotlive do mp3 formatu zabere nervy a čas, existuje youtubecather atd, ale zkopirovat odkaz se sezname hudby do programu aby te program zacal postupne staovat vsecky pisnicky v seznamu snad neexistuje..

ty seš fakt inteligentnej, a skúšal si to ty? lebo ja už jinak prešiel asi zo sta, polovica nedokázala to čo chcem druhá polovica bolo "môžete označiť maximálne 3, ak chcete viac, kúpte si premium za 9.99$ na mesiac) alebo to pak byla nejaká haky baky stránka bohvie s čím, čo snad nikto nidky nevidel. Toto je zatím jediný, čo mi prijde že môže byť funkčný a robiť presne to čo chcem. A nevyzerá pochybne.

Skúsil som náhodný playlist na youtube, a toto približne funguje ako chceš:
1. Našiel som si playlist na youtube ...https://www.youtube.com/watch?v=uGHsxMqpL0c&list=R DQMasKAmrbSw-s (funguje to aj s mojomi osobnými favorites)
2. na stránke http://www.williamsportwebdeveloper.com/FavBackUp. aspx zadáš ID playlistu - v tomto prípade RDQMasKAmrbSw-s
3. Skonvertuje ti to na excel so zoznamom URL
4. Skopírovať prvý stlpec do FRD a ťaháš.

do mp3 si to ale budeš musieť skonvertovať dodatočne