Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejede pc

Dobry den dneska jsem cistil a po cisteni mi uz pocitac nejak nejede. Kdyz tam dam muj stary procesor 2 jadro, tak pocitac jede, ale nejde mi klavesnice, tak mi to nenajede ani do biosu nebo do winu. A kdyz tam dam 4 jadro ktere jsem pouzival vzdycky tak to nejede vubec. Jediny rozdil teda je ze kdyz tam dam to dvoujadro tak to jak kdyby pipne coz je dobre a nastartuje bios u 4jadra to neudela nic... Prosim pomoc

Co presne si cistil a jak si to cistil a preco si to cistil?
Dodatocne napajanie CPU mas zapojene?
Paticu alebo piny CPU si neznicil? Opticky skontroluj.

Ked sa to nespusti tak trebars je niekde skrat alebo nezapojene napajanie niekde, apod. Ked sa to spusti a pipne, a dokonca aj funguje Numlock LED&klavesa na klavesnici, tak vtedy vsetko funguje a len nevies zapojit spravne monitor.