Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vyskakování reklam a jiných stránek ve všech prohlížečích

Ahoj, mám tkaový problém. V jakémkoliv prohlížeči - chorme, firefox, explorer, mi vyskakují různé reklamy a jiné internetové stránky. Přeinstlování prohlížečů nepomáhá.

Vím, že je to pravděpodbně nějaký vir, nebo něco obdobného, ale bohužel nevím, kde mám hledat a co bych měl hledat. Google mi moc nepordil a tak to zkouším tady.

Poradil by někdo, jak se toho zbavit?

Díky za věcné rady...

Mate v počítači asi nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. V núdzovom režime systému vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo nájde odstráňte.

Si sa aj so spolkom zúfalcov načisto zbesnesnil s molochom zn.: MBAM? Túto mega-lenivú opachu si cpať dobrovoľne do systému, ktorá o.i., zanechá bordel v Registroch aj po jej korektnom odinštalovaní.

Na tých jeho zopár blbín toolbgars či špinavých cookies v browseroch mu stačí rýchly: JRT.exe s prebehnutím dát: Adwcleaner.exe.

Robota cca na 5 minút aj s reštartom mašiny.

Prípadne portable verzia dôkladnejšieho lúskania dát: RougeKiller x64.

Ty sa asi fakt nudíš,... MBAM je hodne dobrý program a áno dobrovolne si ho nacpu do počítača aj ja, vlatne už nemusím, už mám. :-)

môj arzenál:

[img]http://s32.postimg.org/b1dj6xes5/screenshot_6.png[/img]

+ windows defender

jo a jinak proč ti vadí že zostane pár kilobajtový register aj po odinstalovaní? nebodaj si uživatel čo čistí registre, ccleanerom? advanced system care? čo používaš? haha, Nuda kludne si čisti ten notebook, až tam nebudeš mať ani OS. Si môžeš s Titanicom podať ruku.

já ale s uživatelem nuda svým způsobem souhlasím, vy se spoléháte na velký barevný čudlík. používám nástroje, kde je pouze informace, informace, kde jsi prohlásil, že to je stártrekovský obrázek. prohlásit, že teď restartujte stanici, je ovšem dost odvážné od čudlíku. to musíš vědět a vidět ty sám. mbam je vaše dogma.

1) ne všechno je viditelný proces v paměti, viz rekonfigurační doplňky prohlížečů.
samozřejmě kontrolu ms autoruns dělám vždy, ty antispywary nejsou vševědoucí.

2) z různých čističů preferuju adwcleaner - má vše, co by člověk potřeboval:

|======|  |=====|  |=======|
| scan |  | log |  | clean |
|======|  |=====|  |=======|

pokud některý nástroj nenabízí log co dělá, ani bych s ním nepočítal jako s použitelným.

teď jsem zkusil doporučovaný jrt: pod rukama bez upozornění killnul všechny aplikace a vymazal schránku s rozepsaným příspěvkem, budiž. nakonec bez ptaní zrušil start vnc. log po sobě nenechal.
takový shit podruhé spouštět nepotřebuju.

nedávno tu s jrt někdo otravoval. vyzkoušel jsem, popsal jsem co je to za shit, víckrát ne.

je to pro hlupáky, co odmítají číst log ze svého nakaženého pc, nechcou řešit jak si to tam nainstalovali.
chcou jen klikat a nevadí jim, když to napáchá škody.
někomu to vyhovuje, budiž, tady má volební právo už kdeco.

K JRT.exe.

Ako jediný automaticky po odeterovaní vytvára Bod obnovy (ak je povolený). Vytvorí na ploche log s oznamom, akého bordelu sa zbavil. Zabíja otvorené procesy kvôli mazaniu bez odhlásenia alebo reštartu OS. Len pako spustí nejaký kontrolný SW, ak má rozrobenú a neuloženú prácu na monitore.

Samozrejme, že po obnove maže svojvoľne nežiadúce veci z browsera, ale aj odstráni podozrivé procesy z RUN, lebo je to jednoduchý SW určený k rýchlej kontrole svinstva v podobe toolbars, špinavých cookies, autoruns, apod.

nuda: když používáš termíny jako "pako", tak se ty pako nauč číst.
některé chování bych chápal (smazání schránky i shození aplikací), jen není důvod to uživateli neoznámit.
log to samozřejmě nenechalo na žádné ploše, ten jsem hledal první (běžel pod adminem přes runas). že si sw nevyčte z registrů národní pojmenování adresářů není moje chyba.

ale vadilo mi, že to svinstvo si dovolilo vyhodit spouštění vnc do systray (a přitom ne stop služby, takto právě umožnil skrytý přístup na pc!)

pokud chápeš svět jen podle sebe a ostatní jsou podle tebe paka, přestaň otravovat pod mými komentáři, nemám důvod zabíjet čas s hlupáky.