Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava pro práci s fotkami

Potřeboval bych poradit jakou přibližně sestavu bych si mohl pořídit na úpravu fotek.Vzhledem k financím bych upřednostnoval spíše bazarové zboží.Moje 7 let stará sestava s dvou jádrovým procesorem,3GB RAM pamětí a 1GB s operačním systémem Vista 32bit už prostě nestačí.Jsem v tomto laik a každá dobrá rada bude vítaná,děkuji

Na program typu Adobe Photoshop a další.Vlastním zrcadlovku s rozlišením přes 20 megapixelů a to už je plno dat.....Také na sládání panoramat už se tento stroj prostě nechytá.Chtěl bych něco co by fungovalo opět rychle a bez problémů aspon na 3-4 roky.