Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC neraguje

Zdravím, mám tu problém s notebookem asus, prestalo fungovat tlacitko start a hledání, když sem to chtěl řešit tak Nastavení a správce uloh neodpovídaji. Ani jakykoliv jiny zpusob jak se dostat do nastavení. Takže se nejde dostat do tovarního nastavení. F9 taky nereaguje, F2 v BIOSU neni vubec nic. Myslel sem že to je program a chtel se se podivat do Po spuštění a ani tam se nejde dostat. prostě okno neodpovídá. Takže já sem v koncích a už mě došli nápady.

Nevíte jak z toho ven?

místo klávesy win jde stisknout ctrl+esc.
její odblokování je v registrech:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Keyboard Layout]
"ScanCode Map" smazat

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer]
"NoWinKeys" smazat

jak se dostat do registrů:
pravým myšem na ploše -> kreaturovat zástupce -> cmd.exe nebo rovnou regedit.exe