Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fast startup

Zdravím,
mám relativně nový počítač, se základní deskou MSI B150. Ta sama o sobě podporuje jakýsi "Fast boot". Při zapínání fast boot jsem upozorněn, že se počítač bude zapínat rychleji a nebudu mít čas na vstoupení do BIOSu při zapínání. Můj problém je ale ten, že ať už fast boot zapnu nebo vypnu, nebo zapnu/vypnu v nastavení Windows fast startup, tak se počítač spouští pokaždé stejně dlouhou dobu (a pokaždé jsem schopen zmáčknout F2 a vstoupit do BIOSu)
(Fast boot od MSI mám zaplý i v BIOSu)
PC:
Windows 10 Education
základní deska: MSI B150
SSD: Samsung 850 EVO

V BIOSe to vypni, nema to vyznam a moze to sposobovat problemy.
Vo Win to tiez vypni, ptz ked je to zapnute tak sa win pri "vypnut" len zosleepuje resp. hibernuje do S4. Doba zapinania ked to je vo Win zapnute by mala byt rychlejsia, ale zavisi od toho co tam vsetko mas spustane pri starte, a od BIOSu. U cerstvo nainstalenych Win a so SSD tam velky rozdiel nebude, je to spravne, vsetky hovadiny vypni a neries to. Zvykni si ze marketingove oddelenia su schopne vymysliet u vyrobku 150 featur ktore vobec neexistuju, a cinan ich potom s radostou implementuje tak ze vobec nefunguju, a vsetko to je hura lebo to je nove a super.