Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficka Karta

Dobrý den chtěl bych se zeptat na moji grafické kartě upadlo 7 kousků tohodle 9zjf0lx2r a chtěl bych vědět jestli to má vliv na chlazení
jelikož mi při hraní leze teplota po 1-2 minutách na 100c , dal sem kartu do servisu tam mi ji přepastovali a vyčistili ale nepomohlo a to co mi upadlo jim prej už nešlo přilepit zpět takže bych chtěl vědět jestli to nemůže bejt tím děkuji za odpověd

Chladice nejakych RAM chipov nemaju ziaden vplyv na teplotu grafickeho chipu.
Ak ti leze teplota grafickeho chipu na 100 stupnov tak bud nefunguje vetrak, alebo ho niekto nastavil na minimalne otacky nejakou tuniacou aplikaciou vo Windows a potom sa divi ze sa to prehrieva, alebo boli ti v servise dementi co svoju "pracu" ani nevedia otestovat, a nevidia ze je urvaty uchyt a chladic je sikmo, alebo nevedia robit ani svoju robotu spravne.
P.S. ale moze byt aj nejaka zavada v elektronike grafiky v menicoch a podobne. Ale nepredpokladam to.

Skus ten afterburner odinstalit, potom vypnut PC, preistotu potom aj z 230V na minutu nech ten HW vsetko zabudne (ale grafike by malo stacit vypnut to len z Win), a potom to spustit do Win a urobit zatazovy test (furmark) ze jaku teplotu dosiahne bez toho aby to rozosral ten afterburner.