Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem acer 722r one 64bit win7

Dobrý večer
Mám 4gb ramm a chci vložit 8gb ram.Pdf se kousá a obrázky a otevírání souborů jde pomalu. Systém je pomalý,zlepším tím uvedené.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Aspire one mavaju hodne slabe CPU, ten tvoj neni vynimka.
32bit Windows mozno by bol sviznejsi trochu na tom, ale pochybujem ze by to bolo nejak vyrazne, ale dal by som tam 32bit Win, ten tam predpokladam aj bol povodne?
Hlavne potrebujes cisty windows, plus spravne ovladace z acer.com pre ten model, bez virov a antivirov a dalsich balastov. Odvir si to napr. eset online scanner apod, a potom vsetky antiviry odinstaluj, a restart.