Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze uložit aktualizace W.8.1 pro obnovení, aby se nemuseli stahovat znovu přes update?

Obnovuji si občas notebook s Windows 8.1 Není to problém, ale nejvíce času zabere znovu stahování instalací přes W.update (několk dnů). A nasposledy se mi dokonce stalo, že už žádné aktualizace vyhledat nešlo. Stále to hledalo a nešlo to zastavit. Musel jsem to dát zakázat v těch službách a pak se to vždy při novém pokusu o ruční vyhladání nové aktualiace opakovalo. Nic to nevyhledalo a nešlo to zastavit. Dají se nějak už stáhnuté aktualizace někde najít v pc, uložit a pak je jen naistalovat po tom částečném obnovení W.8.1, aby se to nemuselo zase dlouho stahovat přes to update? Díky za nějaký tip

1) obnovíš notebook z recovery
2) vyházíš programy od výrobce, které jsou obsaženy v recovery a které nepotřebuješ
3) stáhneš aktualizace od Microsoftu
4) nainstaluješ, nastavíš, případně aktivuješ vlastní programy které budeš používat
5) uložíš nové recovery (pokud to notebook, resp. jeho recovery program umožňuje) nebo vytvoříš zálohu systémového oddílu programem na vytváření záloh, například Clonezillou
Po obnově která zabere pár minut máš systém nastavený a přizpůsobený podle tvých potřeb.