Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s internetem

Zdravím.
Nastal mi problém s prohlížením internetu. Nejprve jsem myslel, že problém bude na straně zprostředkovatele, ale po zavolání technikovy mi bylo řečeno, že z jejich strany problém nemají, že je to něco u mne.
Po každé když restartuju router tak mi připojení chvíli jde (5min až hodinu) a pak z ničeho nic prohlížeč hodí hlášku : adresa DNS servru nebyla nalezena. A třeba Skype mám pořád online a jde z něj psát jen internet nejde prohlížet. Když dám diagnostiku sítě Windows tak to napíše ať restartuju router. Jo a manželka připojená kabelem na stejném routeru na noťasu problém s netem žádnej nemá.
Může pls někdo zkusit poradit co dělat ?

Ještě bych chtěl dodat, že i bez restartování routeru mi prohlížení webu chvíli jde pak z ničeho nic zas začne psát prohlížeč problém s tím DNS a někdy po určitý době to z ničeho nic zase chvíli jde aniž bych cokoliv udělal.
A ještě jsem zkusil z příkazového řádku dát příkaz : ping google.com a píše, že nenajde hosta google.com , ale třeba skype je neustále připojené a jde z něj komunikovat.

A k tý googlí DNS 8.8.8.8 to případně nastavím kde ? Nikdy jsem nic podobného nastavovat nemusel.

Spyware,malware,viry a podobný šmejdy mně napadli jako první, ale od doby co používám plnou verzi Eset smart security tak jsem s tímto už nikdy neměl problém. Nic jsem nikde nepřenastavoval ani nekontroloval pouze jsem přeinstaloval ovladače síťovky a od rána od devíti do teď zatím nebyl žádnej problém ... jede to jak má... tak snad to vydrží... počkám ještě do večera a pokud bude vše v pořádku tak uzavřu vlákno jako vyřízené.