Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook- messenger

Ahoj,
Uz nevim co s tim tak se chci zeptat, jak zrusit na FB messengeru seznam lidi online s kterymi jsem si v minulosti psala? Uz je davno nemam v pratelich a ani si s nimi nepisi a furt je tam mam, potrebuji se tech lidi zbavit kvuli priteli,predem dekuji

taky mám ted takový problém, že jsem poslal žádost o pratelství, a napsal u zpravu, clovek odepsal ale pratelstvi neprijmul ani neodmitnul, a od te doby ho mam normalne online jakobych ho mel v sezamu ulozenych pratel, nevím čím to je, mozna kdybych dotycnemu napsal at pratelstvi zcela odmitne a smaze si historii zprav semnou mozna by zmizel..