Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení dvou monitorů - Win 10

Dobrý den, nikde jsem nenašel odpověď na můj dotaz, proto zakládám toto téma. Mám dva monitory, graf. kartu AMD Radeon RX 460. Jde mi o to, když na hlavní obrazovce mám zaplou např. hru a na druhé třeba prohlížeč a z hlavní obrazovky přejedu myší na ten druhý, kliknu a hra na hlavním monitoru mi spadne. Jde to někde nějak nastavit, aby to nepadalo při práci na druhém monitoru ? Díky

Pokud to nejde a spadne presne jak pises, znamena to, ze hra jede v exkluzivnim fullscreenu. Bud musi hra umoznovat neexkluzivni fullscreen nebo musis hrat v okne, ale pak muzes mit problemy s v-syncem, jenze jinak to nejde resit.