Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení pc do určitého data nefunguje... proč?

Čus lidi, potřebovala bych pomoc.
Před 14ti dny jsem si uložila na OneDrive veškeré soubory a složky z plochy. Od včera se s tím celkem peru, jelikož na OneDrivu je jen málo souborů, víceméně skoro žádné. Jsou to pro mě velice potřebné soubory do školy. Zkoušela jsem tudíž obnovení v pc na datum posledních aktualizací (22.2.2017). Mám win 10 home, ale psalo mi to chybu "selhal při obnovení adresáře z bodu obnoveni"
Vážně si nevím rady ale myslím, že když to obnovim do určitého data, soubory a nastavení se vrátí, ale nevím teda jak na to, když přes různé cesty to nejde.
Díky moc)

obnovení systému se původně týkalo jen součástí windows.
v novějších windows je to rozšířené o funkci "historie souborů" = týká se i uživatelských dokumentů z přednastavených adresářů. jestli je mezi tím i plocha jako nejzoufalejší umístění, netuším, w10 nevedu.

mít své důležité dokumenty v jakémsi cizím cloudu za pofiderních podmínek taky znamená, že už zítra tam ty dokumenty nemusí být dostupné (někdo zcenzuruje ty dokumenty, zruší celý cloud, nebo já nebudu mít připojení) - a kde byly moje data?
a jak uvádí kolega, dorazit to může "synchronizace" - cloud se synchronizuje s mojí nulou, já se ukliknu - a mám nulu na obou stranách.