Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Farby v obrázku

Chcela by som sa opýtať, či neviete niekto o programe prípadne aplikácii, ktorá je schopná určiť množstvo použitých farieb na obrázku. Ďakujem.

Video sa skladá z nespočetne veľa samostatných obrázkov, každý obrázok môže mať ľubovoľný počet farieb...Ako chceš určiť napr. koľko farieb je vo videu na začiatku filmu a koľko farieb je na konci ? :i:

Rozum treba používať, nie byť celý deň na sociálnych sieťach...