Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Fyzická paměť

Dobrý den,
dnes jsem zapl počítač a začal se mi nepěkně sekat. V prohlížeči se stránky načítají delší dobu, když jsem zkusil zapnout hru 1 se ani nenačetla a druhá se lagovala, začal hledat problém a všiml jsem si, že ve správci úloh že moje fyzická paměť vytížena na 50-60%. Dalo by se nějak zjistit co mi tak moc žere paměť? A ještě bych rád dodal, že včera jsem při hraní dostal blue screen, což by s tím mohlo mít spojitost. Moje sestava je: GTX 960, i5 4460, 2x 4gb ram. Děkuji za odpověď.

Na tom blue screen bolo co konkretne? Ukaze ti to napr. program nirsoft blue screen view.
Vseobecne BSOD je skor problem hardwarovy. Alebo nespravne ovladace nainstalene.
Ciste Win a spravne ovladace samozrejme treba skusit ci to nepomoze, ale otestuj si predtym cely povrch harddisku v HD Tune, moze byt vadny trebars v druhej polovici, a prejavi sa to az ked sa zaplni.