Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minimálne rozlíšenie pre VR box

Skúšal som LG L90 s rozlíšením 540 x 960 a samozrejme sa na to nedalo pozerať kvôli nízkemu rozlíšeniu,
preto sa chcem spýtať, či by stačilo pre VR box rozlíšenie displeja 720 x 1280 alebo treba FullHD či 4K.
Nechcem kupovať veľmi drahý telefón preto ma zaujíma hlavne či stačí HD rozlíšenie

• Na telefon je "dle mne" takové minimum FHD@1080p, ale i na mém QHD@1440p telefonu (Lumia 950XL + Samsung Gear VR 2), jdou stale videt pixely, pod rozliseni @1080p to musi byt otresné coz je dostacujici na to se podivat co to VR je, ale urcite né na delsi nez minutové video :-)
TiP ~ Pocitej to na 'jedno' oko, kde rozliseni bude deleno :2. Tomu nerozumim, na jedno oko ? : Zkratka na kazdé oko = jedno rozliseni, na 1x obraz FHD potrebujes 2x1080p, tudiz nejlépe telefon typu [QHD] ;-).