Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VNC Viewe klient windows

Dobrý den.
Vždacky spustím tento program a pak až kliknu na odkaz ke spuštění vzdalene plochy.
Klukoví se nějak povedlo udělat na ploše zastupce.
Když na něj kliknu, spustí se mi linux plocha aníž bych musel spouštět samotný program.
Nemužeme zjístít, jak se mu to podařilo.
Je to skript s připonou VNC a jde normalně editovat.
Neví někdo jak na to?
Děkují.

Co konkrétně pro připojení používáte? RealVNC, UltraVNC?

Obecně by mělo fungovat:
když jsi připojený ke vzdálenému počítači, klikni na ikonku VNC (vlevo nahoře) a vyber si (skoro poslední) Save connection info. Zeptá se tě, kam uložit VNC soubor.