Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při sestavení PC

Dobrý den. Chtěl bych si sestavit comp podle sebe, ale tolik se v tom nevyznám ( jaký chladič, větrák, skříň atd.)
Chtěl bych se vejít do 30 000,-kč
Tady sem si zkusil vybrat nějaké komponenty tak by mě zajímalo jestli tam není něco špatně nebo by se dalo vybrat lépe.

Základní deska ASUS Z170 PRO GAMING
Procesor Intel Core i7-6700K
Grafická karta MSI GTX 1060 GAMING X 6G
Operační paměť 2x Kingston 8GB DDR4 2133MHz CL14 HyperX Fury Black Series
Pevný disk Seagate BarraCuda HDD 1TB
SSD disk Kingston HyperX FURY SSD 120GB
Počítačový zdroj Zalman ZM600-LX
Chladič na procesor SilentiumPC Fera 3 HE1224
Počítačová skříň Zalman Z1
DVD vypalovačka LG GH24NS černá

Order1.htm

Děkuji všem za názor a za případné rady.

Jsem tak prázdný...

link nefunguje inak bych vymenil ten "zdroj" za zdroj. (Seasonic S12II-520W). SSD bych bral aspoň 256GB (Crucial MX200) a HDD uprednostnujem WD blue 7.200rpm. Ale jinak celkom OK, hlavne je potreba vymeniť zdroj a SSD.