Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoký ping ve hrách

Dobrý den,
před pár týdný mi nastal tento problém.
Pokud mám vypnutý stolní PC, na notebooku je ve hrách ping normální (20-30)
Poté, co zapnu Stolní PC ping se na notebooku i na pc razatně zvedne..
torrenty, aktualizace a podobné blbosti jsou vyplé..
Tento problem trvá už pár týdnu každý den..
Nemám přeinstalovat sitovou kartu nebo celý OS ?

Skontroluj si v centre sieti vedla pripojenia si kliknes na modry text a tam je stav, aj prenesene data (mnozstvo). Ak to prenasa moc dat tak bud si win taha updaty (skontroluj si) alebo je ten Windows zavireny. Normalne to po chvilke ma uplne prestat prenasat cokolvek.
Skontroluj si aj u adapteru ze je spravne nastavene IPv4 a IPv6 u protokolov, zvycajne vsetko na automaticky.

Mas si vsimat pocet bajtu dole, ci sa meni.
2,5GB za hodinu preniest neni normalne. Bud si nieco stahujes, alebo si to odvir, alebo zrus synchronizaciu suborov pre google drive alebo microsoft drive alebo podobne nezmysly co tam mas pripadne nainstalovane (to by si mal vediet ty).