Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB nechce načíst systém

Zdravím všechny jedem známý mi donesl starší NTB Fujitsu Siemens S7020D s tím problémem pří zapnutí se stále načítá Windows XP a ne a ne se načíst i třeba test 2 hodiny nemá někdo tušení čím by to mohlo být děkuji všem za reakci

A pripadne napis ze co presne mas v biose v boot sekcii jake polozky.
(.. ale ako uz pisal brtnik nema velky vyznam sa pokusat to ozivovat. Ale da sa to pouzivat este na internet apod s WinXP, ale uz to asi bude dost onicom a pomale. Ak to nie je vyslovene niekto kto ma velmi malo penazi, tak by som mu poradil nieco novsie si zaobstarat)