Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - jak provést downgrade z Windows 8.1?

Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak dát do počítače zpět Windows 7. Mám ho koupené, ale nainstaloval jsem na počítač 8.1, ale zjistil jsem, že pak pro můj počítač nejsou ovladače, a tak se chci vrátit k Windows 7. Tovární nastavení nejde, prý chybí nějaké soubory. Chtěl jsem si z webu Microsoftu stáhnout Windows 7, ale po zadání kódu(už nejde moc přečíst) mi to vyhodilo nějakou chybu(nejde o chybu se špatným kódem) a nejde to. Nechcu stahovat nějaké cracky, když mám OS koupený. Děkuji za pomoc!

Změna předmětu, původně: Windows 7 (host)

Tovární nastavení nejde, prý chybí nějaké soubory

napis presne co robis a co presne to pise, taketo prevypravania su k hovnu.
Mackal si spravu klavesu po restarte a nabehlo recovery menu od vyrobcu? Ak ne, tak to urob tak. Z windows sa to obnovovat neda.