Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zostava PC porada

Ahojte, planujem si poskladat taky PC, mozno pre par hier GTA V, ETS2 mozno atd. Vybral som si zatial takto moja cena je nejakych 450e, HDD a SSD doma mam, mam aj 450W zdroj ale to asi bude slabe, vojde sa to vlastne do tej skrinky co som si vybral a ci ten zdroj je taktiez dostacujuci? Dakujem.

• Kdyby jsi trval na AMD FX, tak za tu samou cenu mas CPUs pro setrilky FX8300/8320, hlavne nic z toho co mas v obsahu neobjednavej !!.
TiP ~ O alternative Intel typu Intel i3 6100/7100 jsi nepremyslel ?
* Zda-li jde o hry, i3 6100 se jevy jako lepsi volba + podpora RAM DDR4, nebo na misto zaplatit 105E za FX6300, je urcite lepsi priplatit 20 euro za novy 4X vlaknovy Intel Core i3-7100 , ktery dokaze porazit i nekteré Intel i5 predeslych Gen, co ja vim z hlavy bych rekl, ze zakoupenim i3 vyhrajes o proti FX nejakych +- 10-15FPS navic, ciz za tech 25Euro urcite stoji..