Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hosting pro J2EE aplikaci

Zdravim, divam se po hostingu pro J2EE webovou aplikaci a jsem docela prekvapenej, ze wedos nic takoveho nepodporuje? A neni to jen wedos, ostatni predni ceske hostingy Javu taky moc/vubec nepodporuji, porad je to jen PHP, PHP, PHP a kdyz uz Java, tak je to dost drahy. Mate nekdo zkusenosti s nejakym vhodnym hostingem? Byt treba i zahranicnim? Nebo vyplati se rovnou platit nejaky virtualni server? Ten uz ale taky leze do penez.

Zkusenosti? Pripominky? Napady?

Diky.

Ja tam mam jen par REST sluzeb, ktere vraci data ze dvou vetsich XML souboru. XML jsou naparsovane primo do pameti. Jsou to data o ceskych a svetovych sachistech a plni se tim naseptavac v teto prihlasce:
www.sachykarvina.cz
Takze nic sloziteho.

Vyhoda toho VPS je prave v tom, ze mas vse plne pod svou kontrolou a prostedi si nakonfigurujes sam (JDK, databazka). Pokud chces mit i "hezkou" url, tak potrebujes i domenu (tedy par kacek/rok navic).

Pro SpringBoot aplikace uplne idealka, na aplikacni servery by byl ten jeden giga uz malo. Ale kdo by dneska chtel aplikacni server, ze...:-)

Snad si tu appku nejak testoval (profiloval) a mas predstavu kolik pameti muze zabirat. U toho Vaadinu bych se bal spis zateze na server (pri vice pripojenych uzivatelech) nez pameti, pac kdyz jsem si tim kdysi hral, tak to posilalo requesty na server dost hekticky. A developer to nemel vubec pod kontrolou. Ted uz to ale muze byt jine...