Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Spuštění zdroje a PC

Zdravím, mám takový problém po odpojení a vypnutí zdroje ze sítě se při opětovném zapojení už PC nerozběhl.Zdroj (Seasonic Energy Knight SS-500ET) jsem zkusil na jiném PC (slabší HW) a tam normálně naběhl.
V prvním PC (ještě doplním zákl.deska ASUS P5Q PRO) jsem zkusil ještě jiný zdroj (Crono 400W) a stroj se rozběhl taky,takže ničím jiným než zdrojem si myslím,že to nebude.
Nemá někdo s něčím podobným zkušenost,nechce se mi hned kupovat nový zdroj,když v jiném PC funguje.
Děkuji za odpovědi a nápady.

Jaka kontrolka blika? Si to pozri v manuali k doske ze co znamena. Nema tam imho nic blikat.

Inac bud mas niekde skrat alebo je nieco vadne, takze vsetko povytahuj vsetky karty atd vyber dosku z kejsu atd a len doska zdroj cpu. A clear cmos (to implikuje aj ze to bude odpojene chvilu z elektriky). Nezapne sa ani potom tak potom je vadna doska alebo zdroj.
... skontroluj si ze urcite spravne zapajas aj dodatocne napajanie 4pinove vedla cpu. Ked to nenabehne a s inym zdrojom nabehne tak pravdepodobne je zdroj vadny, ale moze byt aj nejaky problem na doske.