Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem google drive nesynchronizuje nektere soubory

Can't sync 6 files: There files on your computer are missing. Upload Error....

Víc tich souboru je z one notu, coz jeste asi chapu, protoze ho mam otevreny, ale 2 soubory jsou normální .pdfko a i jeden .jpg které nikde otevřené nemám v programu...

Google drive jsem vypnul a zapnul, nekolikrat zkusil synchrozivoat tyto soubory znova, ale proste stále to samé.

Čím to je?

Musel bys sem zkopirovat ty nazvy, abychom to mohli rozebrat. Nemusi to umet pouzit aplikace treba jen kvuli nejake chybe, na cestinu to netestuji nebo nektere znaky nemusi podporovat souborovy system, na ktery se to uklada.

Doporucuji pouzivat jako nazvy souboru jen zakladni ASCII znaky, pak by nemel byt problem.

Z nejakeho dovodu nevedel otvorit subor ktory chcel otvorit. Bud kvoli nazvu (on si prekodoval diakritiku na nieco ine ako je v skutocnosti u teba na disku) alebo kvoli nejakemu inemu problemu nevedel otvorit subor, tak vypisal hlasku ze subor neexistuje, pricom existoval. Ja neviem preco ho nevedel otvorit.