Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zobrazením

Ahoj dostal se mi do ruky pc od souseda. Koupil novou grafiku odinstaloval jsem grafárnu dal jsem novou a ejhle po nainstalování ovladačů tohle: 206215070. takže uč jsem vyměnil zdroj, ramky, základní desku,prostě to co sem měl doma. takže tam zůstal procesor grafika(nová) a hdd.
Kupoval novou protože ta stará grafika při spuštění hd videa byla modrá smrt ale neudělal screen.

Zák. deska: MSI 970 GAMING - AMD 970
Grafika:Sapphire Radeon RX 470, 4GB GDDR5
Procesor: AMD Vishera FX-8350
ram: xhyper kingston dd3 8gb 1866hz

o pořadí instalace ovladačů nepíšeš nic:
1. AMD System Drivers
2. ...

na 3x položený dotaz o http://www.nirsoft.net/utils/blue_screen_view.html nechceš odpovídat?
tak proč se vůbec do instalace pc montuješ?

deska MSI 970 GAMING obsahuje debilní síťovku - respektive místo pouhého driveru ...

Killer Network Driver (driver only) - 0.87 MB

... k ní uživatelé instalují i debilní=nefunkční software:

Killer Network Driver - 183.58 MB

ale to by mohl ukázat ten bsod viewer.

Tak ještě jednou a pomalu měl jsem tam i jinou základnku a dělalo to samé dělá to i na windows7 windows 8,1 a windows 10 se všemi systémy jsem laboroval ze sedmiček blu nemám ale bluescreen je v tom videu píše to že krachnul ovladač grafiky tak jsem stáhnul různé verze starší novější i upravené a výsledek stejný na pc se nedají dělat ani testy jakmile se nainstalují ovladače na grafiku jede souběh barev co jsem psal a proč se montuji do pc?? to se mě snažíš urazit nebo nevím jak mám chápat jde mi o to co z hw to může dělat procesor nebo hdd nebo grafiku tu novou je to vše podle faktur kupované na czc i když to je irelevantní:-D není možné aby různé druhy ovladačů dělaly to samé na různých komponentech to se na mě nezlob to by byla kruci náhoda já sázím na na tu novou grafiku a nebo procák.

jinak morduju se s tím druhý den a furt nespěji k řešení bylo to dnes i v pc servisu kde taky nevěděli.
Prostě nikdo na to nemůže přijít vemu to vše do czc ať se s tím poperou a nebo už opravdu nevím.

zkusím tam dát ještě linuxi a udělat testy na nich pak podám raport jak jsem pochodil.

Pytal som sa ze co presne je v tom BSOD, vypise ti to nirsoft. Z toho sa da mozno nieco usudzovat. Bez toho len hadas sposobom ze nejde mi auto a tipujes zavadu.
Alebo reklamuj grafiku (ked to predtym blbo ze prestal pracovat tak to je na 99% grafikou, zvysne 1% je doska, PCIe sloty, napajanie, alebo iny ovladac - vypise ti nirsoft)