Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chybové hlášení

Zdravím!
Může mi někdo poradit co znamenají tyto chybové hlášení:
1) Resolve Partial Assembly pro Microsoft.VC80.MFC se nezdařila." Referenční chybová zpráva: Sestavení určené odkazem není v systému nainstalováno."
2)"Generate Activation Context pro C:\PROGRA~1\COMMON~1\MICROS~1\SMARTT~1\FNAME.DLL se nezdařila. Referenční chybová zpráva: Operace byla dokončena úspěšně."

a jak se jich zbavit.Díky moc

Hm, hezké, plácnout sem nějaké chybové hlášení....

Ale co třeba napsat, jaký používáš operační systém, z jakého programu ty chyby jsou a při jaké příležitosti k nim dojde? Nebo mám hádat, že máš Win XP a chybu hlásí MS Word?