Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením LCD TV k PC

Mám připojenou TV k PC přes HDMI kabel a HDMI-DVI přechodku. Problém je, že PC rozezná TV jako obecný monitor nepodporující technologii PNP. Grafická karta GeFORCE 9800 GTX+ OS Win 7 64bit. Grafika, kabel i přechodka jsou ok. Do minulého týdne to fungovalo bez problému. Děkuju za rady

Ked to neprecita edid, tak kabel alebo prechodka neni ok. Neviem preco si myslis ze su ok.
Restartuj Win, skus od TV odpojit antenu aj vsetko ostatne (kvoli zemnym sluckam napriklad). Skus ine kable. A ked zapinas PC, tak nech je zapnuta ta TV.
(a preistotu skus aj ine HDMI vstupy TV, a preistotu odpoj ostatne HDMI konektory z TV)

V sobotu jsem jeste normal koukal a v nedeli uz mi to nenajelo jen z rozlisenim 1024x768. Zadne zmeny v PC mezi tou dobou neprobehly. Zkusil sem obnoveni systemu , reinstal win , novejsi i starsi ovladace na GPU, zkusil jiny kabel a furt stejny. Pripojil jsem starsi TV stejne znacky a ta najela normal Jako Philips a ne jako obecny monitor... Na novejsi TV je i pripojeny xbox 360 pres HDMI a ten v poradku jede na HD rozliseni. A dela mi to na kazdem HDMI vystupu.