Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odblokování mobilu

Dobrý den,vím,že se jedná o blbost.Ale mám stařičký mobil Nokia 3410.Po vložení Sim od T-mobile a Sazka mobil mi to píše:Nesprávná Sim.Sim od jiného operátora nemám,takže ani mobil vyzkoušet nemohu.Docela by se mi hodil na další simku.Koukala jsem na Google,na odblokování,ale nějak se mi nevede.Ví někdo nějakou radu? Děkuji a prosím bez jízlivých poznámek.P.S.nemám jen tento mobil.Vlastním i modernější.Děkuji a přeji hezký zbytek odpoledne.

Děkuji,hledám to,je to v angličtině,tak to překládám.Horší je,že nevím,který operátor mobil zablokoval.Takže mám obavu,že je mobil asi pryč.těch pokusů již bylo více,hledala jsem to ve vyhledávači na Seznamu.Ještě to budu zkoušet,aleuž to asi nemá cenu.děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Odblokování běžně dělaly neautorizované servisy, možná to ještě někdo udělá. Asi je to jednodušší, než se s tím párat a učit se to. Někdy to bylo pár kliknutí, někdy se to dost zamotalo. Hoch v servisu to měl nacvičené.

No nakonec to dopadlo tak,že se mi do ruky dostala Sim od Eurotelu,ač je neaktivní,tak mi milý mobil ukázal operátora,tak doufám,že to bylo jen změnou operátora.Nechám ji v autorizované prodejně vyměnit a budu doufat,že je to v pořádku.Děkuji ještě jednou za všechny odpovědi.