Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zavirovaný počítač?

Zdravím
Můžete mi prosím někdo poradit?Mám pc win 7 prof.a používám prohlížeč Opera.Poslední dva dny se při otevření prohlížeče-mám nastavený rychlí přístup,otevře na úvod homepage a dále,při sledování videa na Youtube se při automatickém přehrávání otevře jiné okno s nějakou hrou,popř.jinou stránkou,stále to přesměrovává někam jinam.Vyzkoušel jsem i jiné prohlížeče a je to stejné.Pc jsem odvirovával asi 4mi programy,ale nic žádný nenašel.i Operu jsem přeinstaloval a je to stále.Nevíte někdo,kde je chyba?
Děkuji za odpovědi

Skus FF.
(minimalne tam je jasna kontrola nad doplnkami a rozsireniami)

P.S. dotazovatelovi to sice uz nepomoze ale pomohlo by mu to mozno predtym, aby si ten PC nezaviril. Mozno. Mozno by to zaviril aj tak.
Na jeho mieste by som ako prve skontroloval DNS (aj preklad toho youtube pozret cez ping apod) a proxy nastavil v prehliadaci na vypnut.

Ten teď používám nejvíc, ale startuje a mám dojem že i funguje mnohem pomaleji než Chrome, pořádně v něm nefunguje kontrola pravopisu a překladač a třeba tady tady se řeší problém s napadeným prohlížečem, mezi které patří i FF. Kromě toho, na starším PC mi FF po nějaké aktualizaci začal hlásit problémy s certifikáty webu včetně těch nejserioznějších ...

To nebol napadeny prohlizec. Ked uz mas vir v pc tak si robi co chce, ide o to ten vir do pc vobec nedostat. A nedostal ho tam cez FF.

Ked mas nejaky problem s certifikaty, tak bud mas antivir ktory ti robi problemy, alebo nieco niekde poskodene v suboroch (je velmi jednoduche spustit FF s novym profilom), alebo ides cez nejaky MIM utok (vir) a treba to brat vazne, t.j. to je pozitivna vlastnost ze ten problem hlasil. Pouzivam FF asi 20rokov a nie su probelmy s certifikaty. Obcas nejaky obskurny web v SR pouzije obskurne overovanie ale to sa da dat do vynimky.

normální uživatel ať používá co chce. má mozek nebo příslušná uživatelská práva.

ale tazatel, který si klonem chrome zaspywaroval systém, musí nejdřív najít a zabít veškerý malware, co mu pod aministrátorskýma rukama samo doinstaloval a musí vybílit svůj nakažený profil v té parodii na chrome.
takový uživatel by se měl omezit na prohlížeč seznam.cz, který nemá instalaci malware doplňků.

anebo nedávný odkaz na cliqz.com

chrome je dnes tím, čím byl ve své době shitový ie do verze 5.5 až 6.0.
když je uživatel nemehlo, neštěstí je hotovo.