Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skvrna na základní desce

Zdravím, mám zakladovku MSI 970 Gaming už něco přes rok, a všiml jsem si, ze se mi tam nedávno začala dělat takova mastná skvrna. Našel jsem na googlu, že někdo měl stejný problém se stejnou zakladovkou na stejnem místě, ale nevyřešil to. Nevíte někdo čím to mohlo vzniknout ? Skříň mam uzavřenou.
Změna předmětu, původně: Skvrna (karel)

mám zakladovku MSI 970 Gaming už něco přes rok

Reklamace, at jde MSI s tema deskama uz do prdele, takze nejen ze u moji intelacky MSI desky posrali design diky kterymu nefachaji usporny funkce procesoru, ale este jim na desce neco vytejka a dela to mastnou skvrnu. S MSI koncim teda definitivne, ty jejich desky stojej za starou backoru. Doufam, ze zacnou takhle mrvit i grafiky a pomalu nebude co kupovat. 3-[