Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klávesnice reaguje se zpožděním

Ahojte, píšu něco do vyhledávače (chrome, IE, Opera) a ve vyhledávacím okně se nezobrazuje text ihned po zmáčknutí klávesy, ale až po cca 5-10s se objeví celý hledaný výraz, většinou s chybějícím počátečním písmenem. Kde může být problém.
Windows 7, bezdrátová klávesnice Logitech K 520. Ve Wordu, excelu, příp. jiných programech to nedělá.

Co nazyvas slovom "vyhladavac"?
Ak to je google, tak si trebars vypni automaticke hladanie vysledkov pri pisani, v nastaveniach google webu.

chrome, IE, Opera

- to mas dobru zbierku srotov, vsetky odinstaluj a skus firefox, a v doplnkoch v nom zakaz vsetky doplnky a rozsirenia.
A odviruj si PC.