Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem C# - událost pro zjištění stavu formuláře

Dobrý den, mám dotaz ohledně programování formuláře.
Potřeboval bych nějakou metodu nebo událost, která mi zjistí jestli někdo s formulářem pracuje.
Příklad: Pokud někdo na obrazovce píše do formuláře tak aby mi to ukázalo jestli někdo s tím formulářem pracuje nebo ne

Děkuji...

Definuj co si predstavujes pod vyrazom "někdo s tím formulářem pracuje".
Mozes sa zavesit na wm_keydown pre hlavne okno, apod. zhlavy neviem ktore spravy dostava kto, najlepsie urobis ked si to pozres napr. v spy++, apod, velmi uzitocny tool.

Inac mas podla mna dost divne predstavy o programovani, asi by si toho mal nechat. PC funguje velmi presne a specificky, napr. mys zmenila polohu presne x,y na u,v, ziadne vagne "nekdo pracuje" neexistuje.

... prip. ak ti staci zistit ci okno ma focus, tak to sa da. Alebo si ukladaj ze kedy bol posledny pohyb mysou alebo stlacenie klavesy nad hlavnym oknom, a skombinuj to s timerom ktory ked uplynie tak nastavi flag ze nikto nepracuje a kopne ho do zadku nech pracuje.