Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrzání DVD přehrávače

Čus lidi,
když si přehrávám DVD tak mi po nějaký době zamrzne obraz ale zvuk jde dál. No a vždycky když zkusím třeba popohnat film nebo ho vrátit tak mi to ukáže program neodpovídá. Používám PowerDVD a dělá mi to i u Windows multimedia playeru. No a když to DVD strčim do DVD přehrávače tak to jde bez problémů. Díky za radu

No myslel jsem že je to mechnikou tak jsem tam teď dal nový firmware. No u prvního filmu to přestalo dělat ale u dalšího u kterýho mě to blblo i před tím to blbne pořád. Zasekne se to celý jak video tak audio ale přehrávač přehrává dál. No ještě zkusim ten prográmek a uvidíme no.