Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde vypnot pc

Dobry den,obcas se mi stane ze pri odhlasovani pc nereaguje,asi tak jednou z 10 pokusu,musim vypnout natvrdo.Mam w.xp pack 2,zadne chybove hlaseni se nezobrazuje,jine problemy nemam,pc proskenovano nodem,spyware terminator,kerio,mwav a vse v pohode,dekuji za typy co by to mohlo byt.

loading...

ovladace mam o.k.,pc temer nove a hw by mel byt taky v pohode,zkusim spravce pri odhlaseni ale je problemek ze nevim kdy,pomer spatneho vypnuti je sice asi 1 : 10 ale nepravidelne, tzn mesic nic a pak nekolikrat za sebou,napajeni a kabely jsem taky prochazel,celkem mi to nevadi ale štve.

aaacha http://www.liutilities.com/products/wintaskspro/pro cesslibrary/dllhost/
---
takze zjistit co ten dllhost ma spusteneho
--
stahni process explorer http://www.microsoft.com/technet/sysinternals/utili ties/ProcessExplorer.mspx
spust ho
zmackni ctrl+d a ctrl+L (pro zobrazeni nactenych knihoven)
klikni na dllhost.exe
pak dej file a save as
ulozi to do textaku - ten zkopiruj nekam na web a hod sem odkaz (treba edisk.cz)
--
dale kliknes v tom programu na dllhost das properties a prejdes na zalozku services - opis sluzby jim spustene sem
---
vypada to na spustenou sluzbu (popr. ovladac)ktera ma problemy s ukoncovanim
--
bezne by dllhost byt spusten nemel

dekuji,tak na services bezi toto:
COMSysApp COM+System Application

a tady tan textak
Process PID CPU Description Company Name
System Idle Process 0 96.97
Interrupts n/a Hardware Interrupts
DPCs n/a Deferred Procedure Calls
System 4 0.76
smss.exe 880 Windows NT Session Manager Microsoft Corporation
csrss.exe 1036 Client Server Runtime Process Microsoft Corporation
winlogon.exe 1076 Windows NT Logon Application Microsoft Corporation
services.exe 1120 1.52 Services and Controller app Microsoft Corporation
ati2evxx.exe 1304 ATI External Event Utility EXE Module ATI Technologies Inc.
svchost.exe 1320 Generic Host Process for Win32 Services Microsoft Corporation
svchost.exe 1380 Generic Host Process for Win32 Services Microsoft Corporation
svchost.exe 1480 Generic Host Process for Win32 Services Microsoft Corporation
InCDsrv.exe 1500 incdsrv Nero AG
svchost.exe 1612 Generic Host Process for Win32 Services Microsoft Corporation
svchost.exe 1712 Generic Host Process for Win32 Services Microsoft Corporation
spoolsv.exe 2008 Spooler SubSystem App Microsoft Corporation
MemCheck.exe 836 Acer Inc.
schedul2.exe 1052 Acronis Scheduler 2 Acronis
ehrecvr.exe 1584 Media Center Receiver Service Microsoft Corporation
ehSched.exe 1732 Media Center Scheduler Service Microsoft Corporation
kpf4ss.exe 2148 0.76 Sunbelt Kerio Firewall Service Sunbelt Software
kpf4gui.exe 2592 Sunbelt Kerio Firewall GUI Sunbelt Software
kpf4gui.exe 2552 Sunbelt Kerio Firewall GUI Sunbelt Software
nod32krn.exe 2248 NOD32 Kernel Service Eset
sp_rsser.exe 2936 Spyware Terminator Realtime Shield Service Crawler.com
svchost.exe 3296 Generic Host Process for Win32 Services Microsoft Corporation
svchost.exe 3340 Generic Host Process for Win32 Services Microsoft Corporation

mcrdsvc.exe 3620 MCRD Device Service Microsoft Corporation
dllhost.exe 3956 COM Surrogate Microsoft Corporation
wmiapsrv.exe 480 WMI Performance Adapter Service Microsoft Corporation
lsass.exe 1132 LSA Shell (Export Version) Microsoft Corporation
ati2evxx.exe 516 ATI External Event Utility EXE Module ATI Technologies Inc.
explorer.exe 640 Windows Explorer Microsoft Corporation
PDVDServ.exe 1452 PowerDVD RC Service Cyberlink Corp.
InCD.exe 1588 InCD Nero AG
hpwuSchd2.exe 1608 Hewlett-Packard Product Assistant Hewlett-Packard Development Company, L.P.
eRAgent.exe 1620 eRecovery agent Acer Inc.
soundman.exe 1660 Realtek Sound Manager Realtek Semiconductor Corp.
Spywareterminatorshield.Exe 1684 Spyware Terminator Realtime Shield Crawler.com
UnlockerAssistant.exe 1708
jusched.exe 1836 Java(TM) Platform SE binary Sun Microsystems, Inc.
nod32kui.exe 1932 NOD32 Control Center GUI Eset
GrooveMonitor.exe 2072 GrooveMonitor Utility Microsoft Corporation
TrueImageMonitor.exe 2200 TrueImage Acronis
schedhlp.exe 2260 Acronis Scheduler Helper Acronis
GoogleToolbarNotifier.exe 2584 GoogleToolbarNotif ier Google Inc.
Skype.exe 2692 Skype. Take a deep breath Skype Technologies S.A.
skypePM.exe 560 Skype Extras Manager Skype Technologies
ctfmon.exe 2752 CTF Loader Microsoft Corporation
RocketDock.exe 2768
ICQ.exe 2780 ICQ Library ICQ, Inc.
OETRN.EXE 2800 OE Translator 1.0
ZDWlan.exe 2916 IEEE 802.11 Wireless LAN Utility MFC Application X-Micro Technology Corp.
hpqtra08.exe 3188 HP Digital Imaging Monitor Hewlett-Packard Development Company, L.P.
hpqste08.exe 2836 HP CUE Status Hewlett-Packard Development Company, L.P.
PopTray.exe 3232 PopTray E-Mail Notifier Renier Crause
Maxthon.exe 4068 Maxthon Browser Maxthon International ltd.
procexp.exe 2736 Sysinternals Process Explorer Sysinternals

kdyz das
start
spustit
%WINDIR%\system32\Com\comexp.msc
uvidis to na vlastni oci :))
lidove bych to nazval "sikana admina po spatnem nedelnim obedu"
pokud program toto podporuje da se omezit opravneni az na uroven modulu a funkci - integrovany spicl je tez k dispozici - na home pc zbytecnost - toto slouzi na servery
takze to stopni a mel by byt klid

budes muset vysledovat "brzdu". z logu co jsi poslal lze vycist ze procesu mas spustenych hodne. udelej znova sledovacku se spravcem uloh s tim ze naposled co uvidis se ukoncuji svchost,lsass csrss smss spoolsvc winlogon a logonui tyhle procesy bych ignoroval-vse ostatni jsou aplikace ktere by meli vypadnout.
taky muzes zkusit obraceny postup nastartujes win ukoncis vse prebytecne a zrestartujes pokud projde postupne budes pridavat programy (muzes klidne po dvou po trech) a restartovat - myslim ze by se to takto dalo najit
--
incd,acronis sheduler - takovehle veci si primo koleduji o prusvih :-)