Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon nejde nabít HUAWEI P8

Dobrý den, mamka má telefon Huawei P8 a momentálně nejde nabít, nabíjela ho prý v práci a ukazatel baterie se nepohnul ze 30 %. Doma jsem se ho pokusil vyfoukat vstup ale nic... Ani procenta baterie se nesnižují či nezvyšují, je to pořád na stejné hranici. Dodám, že před půl rokem byla měněná baterie, může to být zase ní? Je sice v sázce i špatný vstup, ale to by se ty procenta baterie aspoň snižovala... Nabíječky jsem měnil.

restart telefonu probehl?

jinak je az neuveritelny ze u skoro noveho telefonu uz se menila baterie, bud je tam nejakej hardwarovej problem v nabijeci casti telefonu, kterej sam nevyresis nebo pouziva baterii tak, ze ji vybiji az blizko k nule a tim ji likviduje.

Restart telefonu proběhl, nejdřív mě to nenapadlo, jelikož Android nepoužívám. Dokonce jsem to zkoušel do továrního 2x ale nic... Mimochodem, první problém s baterií byl takový, že se baterie nafoukla a dokonce displej vyjel z rámečků. Vyměnila se baterka a po půl roce zas něco. Jinak pokud říkáš, že tu baterii sama ničí, tím že telefon nabíjí až blízko k nule, tak stačí vyměnit baterku, ne ? Myslím si, že HW problém je mimo, ne ? Přece tohle se nestává.

Mas 3 moznosti: odesla baterie kvuli zavade na baterii, odesla baterie kvuli nespravnemu uzivatelskemu pouzivani, je problem v nabijeci casti telefonu a bud to proste nejde nabit nebo ten telefon znicil baterii.

Je jasne, ze prvni dve moznosti resis vymenou baterie, ale ani posledni moznost nemuzes vyloucit. U tebe je divny, ze uz je to druha baterie, ale bez diagnostiky telefonu v servisu vic nezjistis.