Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomozte s výběrem chytrých hodinek k iPhonu

Po dlouhé době zdravím, jelikož jsem přešel na iOS a moje Mota 360, které jsou na reklamaci (a asi mi vrátí peníze) už jsou nepoužitelné, protože taková propojenost jaké je Android a iOS momentálně, je strašná. Uvažuji o klasicích Apple Watch za 12 tisíc, ale ! Přijde mi, že i větší varianta není dostatečná oproti mým 360... A ani po vzhledové stránce se mi nelíbí :D Pomůžete mi a vyberete mi nějakou alternativu ? Hodně se mi líbí nové hodinky od Samsungu, ovládání hodinek pomocí otáčení celým "kruhem" je hodně praktické, ale aplikace pokulhávají, což je nejdůležitější. Byl bych rád, kdyby jste mi poradily :)

ak chces realne vyuzit spojenie hodiniek a iPhonu, tak nie je lepsia moznost ako Apple Watch.
Urcite sa daju pouzit aj ine hodinky, ale nezarucia ti 100% kompatibilitu. Mozno nie su najkrajsie (mne osobne je to fuk), ale funguju dobre.
A siel by som na tvojom mieste do Series 2.