Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk z notebooku - o co jde?

Zdravím,

mám takový specifický dotaz. Nedávno jsem vysledoval, že mi noťas začal vydávat nové zvuky. Krom ventilátoru to byl tichý stroj, teď se přidal ještě takový prskající zvuk. Nejvíc vysvětlí video - 206537207. Řekl bych si, dobře - to je přece HDD, ale v tomhle noťasu je SSD, takže odkud může být zdroj zvuku, resp. co jej vydává?

Díky za názory.

No mas zistovat ze odkial to ide.
Mne sa to nechce pustat, ale mozu to byt cievky menicov, alebo dnes uz aj kondenzatory cinan sa nezapre, apod. Skus si v ovl.panel energia nastavit profil vysoky vykon, ak to prestane tak su to menice. Alebo ak to bude hlasnejsie tak su to tiez menice.
P.S. a skontroluj si vytazenie CPU v ctrl-alt-del spravca procesov. Preistotu.